Κύπελλο: Κοζάνη 2004 - ΠΑΟ Κοίλων 1-4 | φωτο - βίντεο

Λαχτάρισε  στο Α' μέρος αλλά πήρε την πρόκριση ο ΠΑΟΚ Κοίλων με 1-4

Λαχτάρισε στο Α' ημίχρονο από την πολύ καλή Κοζάνη 2004 ο ΠΑΟΚ Κοίλων αφού βρέθηκε να χάνει με σκορ  1-0.

Στο Β' ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν την απόδοσή τους βγήκαν μπροστά ισοφάρισαν νωρίς  σε 1-1 (οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για οφσάιντ) πήραν στη συνέχεια τον έλεγχο  κι έφτασαν στη νίκη πρόκριση με σκορ 1-4.

Το φιλμ του αγώνα
3' σέντρα Γκούμα κόντρα , αδύναμη κεφαλιά Αντωνιάδη από κοντά δε βρίσκει στόχο .
7' Κεΐσογλου  κάθετη στον Κοεμτζίδη  σουτ αποκρούει ο Ακριτίδης
8' σουτ Κοεμτζίδη αουτ
11' Φάουλ Γκιούγκη στο δεύτερο δοκάρι πλασέ Βαβλιάρα άουτ
17' φάουλ Κεΐσογλου άουτ
21' Γιαμουρίδης σέντρα κεφαλιά από κοντά Κοεμτζίδης αποκρούει ο Ακριτίδης
23' ο Ισπόγλου στην αντεπίθεση μέσα στην περιοχή σουτ 1-0
47' σέντρα Σαμαρά μέσα στην περιοχή , σουτ Πολύζη 1-1
53' Κεΐσογλου κάθετη στο Γιαννακόπουλο σουτ 1-2
63' σε καλή θέση Γιαμουρίδης σουτ αποκρούει ο Ακριτίδης
65' σουτ Κεΐσογλου αποκρούει ο Ακριτίδης
66' ατομική ενέργεια Κεΐσογλου από πλάγια αποκρούει ο Ακριτίδης σε κορνερ
75' σουτ Γιαννακόπουλου κόντρα μπλοκάρει ο Ακριτίδης
78' Κοεμτζίδης  σπάει στον Κεΐσογλου αποφεύγει τον Ακριτίδη 1-3
90" Καρακούλας παράλληλη μπαλιά στον Κεΐσογλου μέσα στην περιοχή πλασέ 1-4

Κοζάνη 2004 (Κουτσώνας): Ακριτίδης , Κούτσιανος(60' Γκουργκούτας- 80' Αντωνιάδης Ν) Χατζηζήσης, Βιριαζίδης, Γκιούγκης, ( 35' α.α  - Χαραλαμπίδης) Βαβλιάρας(Παπαδημητρίου), Γκούμας (80" Τοπαλίδης), Ισπόγλου , Μπισιούκης, Αντωνιάδης  Απ'., Σκουτέλας .

ΠΑΟ Κοίλων (Μαντζώλας): Παπαγερίδης,  Γιαμουρίδης (72' Ουσταγιανίδης), Παπαδόπουλος, Σαμαράς , Κεΐσογλου, Κοεμτζίδης(82' Τσατσόπουλος), Βρόικος(46' α.α Γιαννακόπουλος), Ποσινακίδης (51' Νταζάνης) Καρακούλας, Πολύζης, Μουρατίδης.

Διαιτητής: Κωνσταντινίδης
Βοηθοί: Κρικέλης, Ζαφείρης